Inżynier Konstruktor

Liczba wakatów: 2
Lokalizacja: Kraków, Mierzeja Wiślana 6
Numer ref.: KR0304181

Opis pracodawcy

Naszym klientem jest firma NOA Sp. z o.o. Została utworzona z misją opracowania unikalnych produktów dla przemysłu morskiego wykorzystujących nasz wynalazek "napędu falowego NOA", którego budowa i zasada działania inspirowana jest sposobem poruszania się Kalmarów. Takie podejście konstrukcyjne pozwala na wprowadzenie na międzynarodowy rynek pojazdów wyposażonych w wydajny napęd o wysokim ciągu statycznym zapewniającym wysoką manewrowość podczas transportowania ciężkich ładunków i sensorów, z zachowaniem niskiej emisji akustycznej. Krótki film pokazujący wczesne prace zespołu NOA: https://youtu.be/KSYSG6HUFKU

Zakres obowiązków

Wymagania

Pracodawca oferuje

Proces rekrutacji składa się z 3 etapów:
1. Rozmowa z konsultantem ds. rekrutacji
2. Zadanie techniczne na którego opracowanie kandydat ma 10 dni kalendarzowych
3. Rozmowa finalna z przedstawicielami zarządu firmy NOA

CV w języku polskim prosimy przesyłać na adres:
biuro@fr.net.pl
w tytule wiadomości: "Aplikacja: Inżynier Konstruktor w NOA"

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli w treści CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Oświadczam również, że podałam/łem moje Dane Osobowe dobrowolnie."